DRUK3D.EDU.PL - druk 3D w szkole i na uczelni

Czas dostawy: 1 dni

W zestawie: 2 × MakerBot Sketch Drukarka 3D

MakerBot SKETCH

Edukacyjna drukarka 3D MakerBot SKETCH doskonale nadaje się do wdrożenia w szkole lub na uczelni.

Drukarka 3D charakteryzuje się cichą pracą i intuicyjną obsługą. Urządzenie nie wymaga skomplikowanej kalibracji i może być używane zaraz po wyjęciu z pudełka (Plug&Play). Zamknięta obudowa sprawia, że jest to bezpieczne urządzenie. Filtr cząstek stałych pozwala umieścić drukarkę bezpośrednio w klasie i korzystać z niej podczas lekcji. Urządzenia MakerBot charakteryzują się wyjątkową łatwością obsługi na tle innych drukarek 3D, są niezawodne i zawsze gotowe do pracy.

MakerBot Classroom – gotowy zestaw dla szkół

W zestawie razem z dwiema drukarkami 3D otrzymujemy komplet scenariuszy zajęć, materiały eksploatacyjne i dostęp do platform edukacyjnych.
W komplecie znajdują się: 2 drukarki 3D MakerBot SKETCH, 6 szpul filamentu MakerBot PLA, 4 stoliki robocze, zestaw narzędzi do postprocessingu oraz 2 licencje MakerBot Certification™ dla Nauczycieli, 10 licencji MakerBot Certification™ dla Uczniów i dostęp do platformy MakerBot Cloud™.
Drukarka 3D obsługuje materiały PLA oraz PLA Tough.
PLA – najbardziej uniwersalny i popularny materiał do druku 3D. Łatwy w obróbce. Materiał biodegradowalny.
Tough PLA – wytrzymały materiał o sztywności ABS-u.

Specyfikacja

Technologia druku: FDM
Obszar roboczy: 150 mm x 150 mm x150 mm
Ustawienia rozdzielczości warstw: 100-400 mikronów